Przejdź do głównej treści
Nr 1 wśród Polskich producentów kompensatorów
Aktualności

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe 2019

W dniach 1-5 kwietnia 2019 r. w Hannoverze odbyły się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w tego rodzaju targach. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji był „Zintegrowany przemysł – inteligencja przemysłowa”, który podkreśla rosnące znaczenie sztucznej inteligencji oraz uczenia się maszyn w przemyśle produkcyjnym oraz energetycznym.

Hannover Messe to kluczowe obszary przemysłu oraz różnorodne technologie i innowacje z całego świata zaprezentowane w formie sześciu salonów branżowych tj.:

- ruch i napędy,
- zintegrowana automatyka,
- zintegrowana energia,
- dostawy przemysłowe,
- cyfrowa fabryka,
- ComVac,
- badania i technologia.
 
Jako firma skupiliśmy się przede wszystkim na różnych zastosowaniach technologicznych, które mogłyby zmniejszyć czas produkowanych elementów, poprawić powtarzalność produktów, odciążyć pracowników oraz ułatwić wykonywanie czynności produkcyjnych. Do tego poszukiwaliśmy urządzenia/technologii pozwalającej na oznaczanie kompensatorów a także technologii, którą można adaptować do testowania kompensatorów.

 

W galerii znajduje się krótka relacja z w/w wydarzenia.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
METAL-GUM nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu