Przejdź do głównej treści
Nr 1 wśród Polskich producentów kompensatorów

Kompensatory obrotowe

Opis produktu

Kompensator wyposażony jest w mieszek z niskim uwypukleniem, charakteryzujący się dobrym wytłumieniem hałasu i drgań. Cechuje go zdolność do bardzo dużej kompensacji, zwłaszcza w kierunkach kątowych. Dodatkowo mieszek posiada składające się z kilku warstw wzmocnienie tekstylne, co zapewnia trwałość nawet w trudnych warunkach pracy. Powłoka zewnętrzna: czarna guma EPDM odporna na ścieranie, ozon i warunki pogodowe.

Więcej informacji w kartach katalogowych zamieszczonych na dole strony.

Parametry

Ciśnienie

do 1,6 MPa

Owiercenie kołnierza

PN6/10/16/

Wykonanie

MIESZEK
- NBR (temp. max. 85°C)
- EPDM (temp. max. 100°C)
- NR (temp. max. 65°C)
- CR (temp. max. 70°C)
- SBR (temp. max. 75°C)
- Hypalon (temp. max 140°C)

KOŁNIERZE
- stal-ocynk S235JR (St3S)
- stal kwasoodporna 1.4301 (DH18N9)
- stal kwasoodporna 1.4401 (DH17N12M2T), 1.4404 (OOH17N14M2)
- inne na zamówienie

 

Zastosowanie

W instalacjach stalowych, żywicznych lub z tworzyw sztucznych. Łatwy w montażu i wykorzystujący cały wachlarz dostępnych materiałów stosowanych w różnych mediach typu woda, odpady produkcyjne, ścieki, zawiesina wapienna i inne. Podstawowy zakres średnic: DN50-DN1600.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
METAL-GUM nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu